Demsa Isıl İşlem - Kalite Kontrol

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm faaliyetlerimizde TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ İlkelerini uygulamak.

Müşteri isteklerini aşan kalite seviyesinde müşteri memnuniyetini sağlamak.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri (Prosesler / faaliyetler ) çalışanlarımızın katılımıyla sürekli iyileştirmek.

En önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın motivasyonunu sağlamak ve sürekli eğitim yoluyla bireysel gelişimlerine katkıda bulunmak.

Hedeflerimize ulaşmada takım çalışmasını esas tutmak.

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak.

Yaşadığımız çevre ve doğal kaynakları korumak.

İşimizde sahip olduğumuz yüksek bilgi birikimi ve tecrübemizi ,gelişen teknoloji ile de sürekli destekleyerek; sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektörümüzde tercih edilen kuruluş olmaktır.

Kalite politikamızın çalışanlarımız tarafından benimsenerek uygulanması ile tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi,müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerinin karşılanması temel amacımızı oluşturmaktadır.

KALİTE GÜVENCE

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ısıl işlem faaliyetlerini gerçeklerebilmek için DEMSA ISIL İŞLEM’de kalite; proses girdileri ve diğer girdilerden başlayarak üretimin her aşamasında güvence altına alınmakta ve satış sonrası hizmet olarak da devam etmektedir.

Uygulamakta olduğumuz IATF:16949 ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile üretim prosesleri ve işlem sonrası hizmetler önceden belirlenmiş prosedürlere göre gerçekleştirilmektedir ve sistemin etkinliği bağımsız akreditasyon kuruluşlarınca denetlenmektedir.

Isıl işlem sistem değerlendirmesi CQI-9 Special Process :Heat Treat System Assessment’ denetim formuna göre yapılmaktadır.

KALİTE KONTROL

DEMSA ISIL İŞLEM.de Üretim kalitesi; işlem öncesi ve işlem sonrası olmak üzere her aşamada titizlikle uygulanan IATF:16949 ve ISO 9001:2015 Kalite Kontrol yöntemleri ile sağlanmaktadır.Yenilikçi ve hassasiyeti yüksek Kalite Kontrol yöntemleri ile müşteri gereksinimlerine uygunluk garanti altına alınmaktadır. Bu sebeple yüksek hassasiyette ölçüm yapabilen tam otomatik otomasyonlu ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

KALİTE KONTROL EKİPMANLARI

ROCKWELL SERTLİK ÖLÇME CİHAZI

DİGİTAL MİCRO VİKERS SERTLİK ÖLÇME CİHAZI

METAL MİKROSKOPU (5X-10X-50X BÜYÜTME)

TAM OTOMATİK OTOMASYONLU KESME MAKİNASI

PARLATMA MAKİNASI

TAM OTOMATİK BAKALİTE ALMA MAKİNASI

TORKMETRELER 0-9Nmt 0-30 Nmt 0-70 Nmt