Demsa Isıl İşlem - Şirket Profili

DEMSA ISIL İŞLEM

DEMSA ISIL İŞLEM SAN. ve TİC.A.Ş. 2005 yılında Oğuzhan DEMİRCİ tarafından, İstanbul Anadolu yakası, Kartal ilçesinde tuz banyoları ve tav fırınları bölümleri ile kurulmuştur. 2009 yılında Pendik Kurtköy’de, 2500 m2 alanda fabrika yatırımını tamamlayarak büyüme sürecine yeni bir aşamaya taşımıştır.

2009 yılında, yurt dışında partner olarak çalıştığı ısıl işlem fırın üreticilerinin geliştirdiği elektrik ısıtmalı gaz atmosfer kontrollü 500 kg/saat kapasiteli ilk Kontiniu ısıl işlem hattını devreye almıştır. Müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusunda artan talebi karşılamak adına; 2011 yılında ikinci elektrik ısıtmalı gaz atmosfer kontrollü 500 kg./saat kapasiteli Kontiniu ısıl işlem hattını faaliyete geçirmiştir.

2013 yılında son teknoloji ile donatılmış bilgisayar ve PLC kontrollü elektrik ısıtmalı gaz atmosferli 750kg./saat kapasiteli Kontiniu ısıl işlem hattını hizmete üretim kapasitesini, 2 ton/saate ulaşmıştır.

DEMSA ISIL İŞLEM kurulduğu 2005 yılından bu güne sürekli iyileştirmeye dayalı felsefesini benimseyerek 2016 yılı hedefleri doğrultusunda üretim ve istihdamın artırılması adına DİLOVASI VI.(İMES) Makina İhtisas organize sanayi bölgesi 2.kısımda 4500 m2 arsa üzerine 3300 m2 fabrika kurulumu ile birlikte bilgisayar ve PLC kontrollü elektrik ısıtmalı gaz atmosfer kontrollü 1 ton kg./saat kapasiteli 2017 yılında ikinci 1 ton/Saat kapasiteli Kontiniu ısıl işlem hatlarını makine parkuruna ekleyerek toplamda merkez ve şube tesisleri olarak üretim kapasitesini 4 ton/saate ulaştırmıştır.

DEMSA ISIL İŞLEM müşteri portföyünde; bağlantı elemanları, otomotiv, beyaz eşya, savunma, inşaat, makina ve yedek parça sanayinden 500’ü aşkın firma bulunmaktadır. Şirketimiz, müşterilerinin ısıl işlem ihtiyaçlarını uygun fiyat, yüksek kalite ve zamanında teslimat performansı ile karşılamayı ilke edinmiştir.

DEMSA ISIL İŞLEM, hizmet vermiş olduğu müşterilerinin partner firması olarak sektörde lider kuruluş haline gelmiş, yapılan tüm yatırımlarla birlikte kaliteden ödün vermeden, teknolojiyi kullanarak, nitelikli eleman istihdam ederek, müşterileri için en uygun çözümü sunmayı temel çalışma prensibi haline getirmiştir.

MİSYON

Isıl işlem sektöründe güvenilirliği, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile lider bir marka olarak müşteri beklentilerini, çevreye zarar vermeden karşılayan çözüm ortağı bir kurum olmak.

VİZYON

Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilme özelliğimizin sürekliliğini sağlamak. TÜRKİYE’de, sektörümüzde kullanılan ileri ısıl işlem teknolojilerini uygulayarak ilk tercih edilen, güvenilir, saygın bir ticari marka iddiamızı yeni hedeflere taşımak.