Demsa Isıl İşlem - Üretim İşleyişi

Demsa Isıl İşlem - Üretim İşleyişi

ESNEK PLANLAMA KABİLİYETİNE SAHİBİZ

Planlanan zamanda üretim gerçekleştirmek adına üretim aşamasında kullanılan sistemlerimiz kabiliyetinin yanı sıra maliyetlerimizi ve dolayısıyla fiyat politikamızı en iyi seviyelerde tutabilme yeteneğine sahip.

Üretimin sağlıklı yürümesi adına, muhtemel makine duruş süreleri en aza indirilerek termin gecikmelerini önleyip müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve en iyi kalitede sunabilmekteyiz.

Demsa Isıl İşlem Esnek Planlama

İSTATİSTİKLERİ DEĞERLENDİREBİLİYORUZ

Isıl işlem tesislerinin yönetimi için kullanmış olduğumuz özel yazılım ERP program üzerinden planlamamızı gözden geçirebiliyor, , istenilen prosese ve sertliğe göre reçeteleri oluşturabiliyor,hedeflerimizi yenileyebiliyor, ve birçok istatistiksel veriyi toplayabiliyoruz.

Demsa Isıl İşlem İstatistikler

HATA ÖNLEYİCİ TEKNİKLERİ KULLANIYORUZ.

  • Standart dışında bir işlem uygulanmak istenildiğinde kullanıcının uyarılmasını sağlayabiliyoruz.
  • Siparişlerin teslim sürelerine göre farklı alarm grupları oluşturabiliyor ve öncesinde yetkililere uyarı verilmesini sağlayabiliyoruz.
  • Programda farklı yetkide kullanıcılar tanımlayarak yetkisiz personelin yanlış işlem yapmasının önüne geçebiliyoruz.
  • Üretim prosesinde kontrolleri, bilgisayar destekli istatistiksel proses kontrol(SPC) metoduyla güvence altına alıyoruz.

Demsa Isıl İşlem Hata Önleyici Teknikler

PROSES VERİLERİMİZİ İZLEYEBİLİYOR ve MÜKEMMEL İZLENİLEBİLİRLİK SAĞLAYABİLİYORUZ.

  • Tüm verilerin kayıt altında tutulması sayesinde, müşteri ismi, iş emri numarası, Lot numarası ,tarih vb. kıstaslarla tesisinizde daha önce yapılmış tüm işlerin bilgilerine rahatlıkla ulaşabiliyoruz.
  • Malzemenin tesiste hangi fırınlarda ısıl işlem gördüğünün yanı sıra, tüm bu fırınların çalışma esnasındaki proses verilerini de tek grafikte izleyebiliyoruz.
  • Malzemenin tesise girişinden müşteriye sevk edilene kadar gördüğü tüm işlemleri aşama aşama izleyebiiyoruz.

Demsa Isıl İşlem Üretim İşleyişi